Construsoft s.r.o.

BIM & CDE SPECIALISTA od roku 1992

Společnost Construsoft je více než 20 let dodavatelem a vývojářem BIM softwaru. Zastoupení má ve více než třiceti zemích Evropy a také v Jižní Americe, což dává společnosti a jejím zaměstnancům bohaté globální zkušenosti, díky kterým pomáhají svým zákazníkům růst. Hlavní náplní práce je předávání znalostí a digitálních nástrojů pro optimalizaci procesů ve stavebnictví. Cílem společnosti je zvýšit produktivitu stavebnictví prostřednictvím efektivních softwarových řešení a moderních hardwarových nástrojů. Po téměř 20 letech v oboru se stala společnost lídrem trhu a vedoucím dodavatelem a vývojářem BIM a VDC řešení a služeb.

Předmět činnosti

Trimble Connect
Trimble Connect je CDE cloudový nástroj určený ke spolupráci a sdílení informací na BIM projektech. Trimble Connect dokáže pracovat s mnoha různými datovými formáty a obsahuje integrovaný 3D BIM prohlížeč. Aktuální data jsou pro všechny zúčastněné strany přístupná kdykoli a odkudkoli. Všechny informace o projektu jsou zřetelné a dohledatelné. S Trimble Connect pracujete na projektech maximálně efektivně a posouváte samotnou komunikaci na ještě vyšší úroveň. www.TrimbleConnect.cz

Tekla Structures
Tekla Structures je nejmodernější 3D BIM řešení stavebních konstrukcí, které umožňuje vytvářet, kombinovat, řídit a sdílet multi-materiálový model konstrukce, jenž obsahuje všechny informace nezbytné pro výrobu a realizaci. Tekla Structures má k dispozici nástroje pro vytváření modelu, detailování, práci s negrafickými informacemi a podporuje automatické generování výkresové dokumentace.

Trimble XR10 & Virtuální, rozšířená a smíšená realita
Díky bohatým zkušenostem a partnerstvím se společnostmi Trimble a Microsoft přinášíme našim zákazníkům BIM na nejvyšší úrovni. Trimble XR10 jsou první soběstačné holografické počítače, které umožňují interakci s hologramy ve vysokém rozlišení ve vašem digitálním světě. Dokáží tak přenést jakýkoli 3D BIM model do reálného prostředí. Kromě toho nabízíme řešení, které plně podporují práci s virtuální, rozšířenou a smíšenou realitou.

BIM Implementace & Mezinárodně uznávané školení buildingSMART
Zavedení BIM technologie do společnosti není jen o pouhém pořízení BIM softwarů. Jedná se o komplexní proces správné tvorby a výměny dat a informací o projektu – od návrhu, přes realizaci až po samotný provoz stavby. Správná BIM implementace přinese vyšší efektivitu firemních procesů, úsporu finančních nákladů a hlavně rychlejší výstavbu. S přechodem na BIM Vám pomůžeme a připravíme hladký průběh. Vaší firmě můžeme nabídnout školení s BIM mezinárodně uznávanou zkouškou BIM Profesionální certifikace buildingSMART. Více na BIMseminare.cz

Reference

Adresa

Construsoft s.r.o.
Sadová 2, Přerov, 750 02
Kontaktní údaje:
tel.: +420 581 209 537, e-mail: info@construsoft.cz

Ičo: 25857134
Dič: CZ25857134

Vyzkoušejte všechny produkty a technologie na vlastní kůži. Kontaktujte nás!

 

Kontaktní osoba

Ing. Jitka Kochtová
jednatelka

Email: jitka.kochtova@construsoft.cz
Tel: +420 581 209 537
Mobil: +420 602 521 018