Hempel (Czech Republic) s.r.o.

Společnost Hempel je předním světovým dodavatelem nátěrových hmot pro průmysl, lodě, kontejnery, jachty a dekorativní nátěry. Naše nátěrové hmoty chrání před korozními vlivy všechny typy konstrukcí a staveb, od větrných elektráren a mostů až po nemocnice, lodě nebo vaše domovy. Přispívají k dlouhé životnosti konstrukcí, snižují náklady na jejich údržbu a přidávají jim na atraktivitě.
Zaměřujeme se na výzkum a vývoj pokrokových výrobních technologií a profesionální poradenství v oblasti nátěrových hmot a našim zákazníkům pomáháme prodloužit životnost i pěkný vzhled jejich majetku. Náš přístup k práci je jednoduchý – jsme zvídaví, kreativní a sebekritičtí, vždy se snažíme pro naše zákazníky vytvořit nadstandardní přidanou hodnotu.
Věříme také, že odvětví nátěrových hmot by mělo přispívat k vytvoření lepšího životního prostředí. Proto investujeme do pokrokových, vodou ředitelných výrobků a do inovativních technologií s cílem pomoci našim zákazníkům snížit spotřebu paliv, omezit emise a splnit jejich cíle v oblasti ochrany životního prostředí.
Našim zákazníkům nabízíme kompletní řadu nátěrových řešení včetně technického servisu. Potřebujete-li vědět více o našich produktech a naší práci, navštivte naše webové stránky.

Předmět činnosti

Naše vysoce kvalitní nátěry pomáhají chránit vaše nejcennější stavby a zařízení.

Reference

Adresa

Hempel (Czech Republic), s.r.o.
Bohunická 133/50
619 00 Brno

Ičo: 46963669
Dič: CZ46963669

Kontaktní osoba

Jiří Šebetovský
Vedoucí obchodního oddělení

Email: jise@hempel.com
Tel: + 420 545 423 623
Mobil: +420 725 593 472