Metrostav DIZ s.r.o.

Metrostav DIZ je moderní, rychle rostoucí stavební společnost s vysokými etickými standardy, která již více než 25 let úspěšně působí na českém stavebním trhu. Pro své zákazníky je renomovaným partnerem v mnoha segmentech stavební výroby díky profesionálnímu a férovému přístupu kvalifikovaných zaměstnanců, důrazu na inovace a ohleduplnému vztahu k životnímu prostředí i občanské společnosti.

Předmět činnosti

Společnost se vedle svého tradičního know-how v oblasti výstavby, modernizace a ekologizace energetických zdrojů specializuje i na segmenty staveb pro průmysl, zdravotnictví, sport a školství, občanskou výstavbu a v neposlední řadě i na rekonstrukce historických objektů.

Energetika plus výroba a montáž ocelových konstrukcí – to je v hlavních rysech náplň průmyslově orientovaného Závodu 2. Oblast energetiky zde reprezentují jak zakázky vedoucí k ekologizaci stávajících zdrojů (elektrárny, teplárny), tak i inovativní EPC projekty zaměřené na stále více sledovaný trend energetického využívání odpadů.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí však nekončí realizací projektů v energetice. Její záběr zasahuje i do oblasti dopravních, průmyslových a pozemních staveb.

Reference

Adresa

Koželužská 2450/4

180 00 Praha 8 – Libeň

IČ: 250 21 915

DIČ: CZ 250 21 915

 

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Vích

Email: jiri.vich@metrostavdiz.cz
Mobil: +420 602 280 088