SCIA CZ, s.r.o.

Od svého založení v roce 1974 se specializujeme na pokročilé inženýrské výpočty prováděné po celém světě. Scia je všudypřítomná – nákupní centra, mosty, horské dráhy, tunely, domy a řada dalších konstrukcí. Pravděpodobnost, že tyto konstrukce byly postaveny s pomocí software Scia je vysoká. Tyto konstrukce jsou nejen bezpečné, ale i odolné, novátorské a po technické stránce působivé.
Soustavně inspirujeme naše zákazníky k překonávání a posouvání jejich limitů při navrhování, výpočtech a provádění všech typů konstrukcí – i těch nejsmělejších – při zachování jejich tvůrčí kreativity a efektivity.
Scia je členem globálně operující skupiny Nemetschek Group. Spolu se Scia, Allplan, Graphisoft, Vectorworks, Maxon a řadou dalších společností jako Frilo a Glaser tvoří tato organizace největší světovou IT společnost na poli AEC pro navrhování konstrukcí, jejich realizaci a řízení provozu. Nemetschek je na předních pozicích ve zlepšování účinné a spolehlivé inženýrské práce ve stavebnictví. Vývoj se soustředí na realizaci 3D BIM pracovního postupu v dnes roztříštěném stavebnictví, který je založen na otevřených standardech a nejmodernějších softwarových řešeních pro stolní počítače, servery a web.

Předmět činnosti

Software – pokročilé inženýrské výpočty

Reference

Adresa

Evropská 2591/33d
160 00 Praha 6

Ičo: 60726369
Dič: CZ60726369

Kontaktní osoba

Josef Trubáček
obchodní ředitel

Email: trubacek@scia.cz
Mobil: +420 603 237 984